اخبار

دیدار رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با آقای فرهنگ مدیر عامل اپراتور همراه اول

دیدار رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با آقای فرهنگ مدیر عامل اپراتور همراه اول
دیدار رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با آقای فرهنگ مدیر عامل اپراتور همراه اول به اتفاق معاونین و مدیر رسانه های همراه و هوشمند در روز شنبه مورخ 24/06/97 برگزار شد.

 

 

 

 

دیدار رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با آقای فرهنگ مدیر عامل اپراتور همراه اول به اتفاق معاونین و مدیر رسانه های همراه و هوشمند در روز شنبه مورخ 97/06/24 برگزار شد.

در این جلسه آقای دکتر موسویان بر ضرورت حضور پر رنگ اپراتور همراه اول در نمایشگاه رسانه های دیجیتال تاکید کردند و گفتند که با همکاری و همدلی بیشتر در برپایی هرچه بهتر نمایشگاه  دوازدهم و پیشبرد اهداف آن تلاش کنیم.

ایشان در ادامه به بررسی و بکارگیری ظرفیت های دو طرف در جهت حمایت از محتوا های غنی پرداختند و خاطر نشان کردند که باید ظرفیتهای موجود را شناخته و در جهت شکوفایی این ظرفیت­ها بکوشیم.

رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در خصوص اخذ مجوز محتواهای خدمات ارزش افزوده تاکید کردند که این امر طبق قانون فقط از طریق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت پذیرد.

سپس آقای شیرکوند معاون رسانه های دیجیتال صحبت خود را با موضوع معرفی شامد نقره ای و طلایی و معرفی موسسات فرهنگی دیجیتال آغاز کردند و در ادامه به تشریح موضوع مذکور پرداختند.

و در پایان آقای فرهنگ مدیر عامل اپراتور همراه اول ضمن تشکر از عوامل رسانه های دیجیتال برای حضور در جلسه ابراز امیدواری کردند که با همکاری و همدلی هر بیشتر بتوانند به آینده ای روشن در حوزه ی رسانه های دیجیتال دست پیدا کنند.

۲۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.