اخبار

بازدید دکتر موسویان از شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل

بازدید دکتر موسویان از شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل
دیدار آقای دکتر موسویان رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با آقای دزفولی مدیر عامل اپراتور ایرانسل به اتفاق معاونین و مدیر رسانه های همراه و هوشمند در روز یکشنبه مورخ 97/06/25 برگزار شد.

 

 

 

 

 

دیدار آقای دکتر موسویان رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با آقای دزفولی مدیر عامل اپراتور ایرانسل به اتفاق معاونین و مدیر رسانه های همراه و هوشمند در روز  یکشنبه مورخ 97/06/25 برگزار شد.

در ابتدای جلسه آقای دکتر موسویان نسبت به معرفی مرکز و اهداف آن و همچنین نقش شامد در ساماندهی فضای مجازی پرداختند و سپس به چالش و مشکلات توسعه دهندگان نرم افزار و بازی های موبایلی و شرکت های تولید کننده محتوا اشاره داشتند و در این زمینه آقای رسول اف رئیس انجمن نرم افزار های تلفن همراه نیز نکاتی را مطرح کردند.

در ادامه آقای دکتر موسویان بر ضرورت حضور پر رنگ اپراتور ایرانسل در نمایشگاه رسانه های دیجیتال تاکید و خاطر نشان کردند که با همکاری و همدلی بیشتر در برپایی هرچه بهتر نمایشگاه  دوازدهم و پیشبرد اهداف آن تلاش مضاعف صورت پذیرد.

و همچنین مدیر عامل ایرانسل به معرفی سرویس های ارزش افزوده 2G ,3G پرداخته و  سپس توضیحاتی  درباره بسط و گسترش این نسل از سرویسها ارائه نمودند

و در پایان رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و همراهان از نمایشگاه محتواهای دیجیتالی اپراتور ایرانسل بازدید نمودند.

۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۵:۲۰
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.