اخبار

معرفی یک نرم افزار برتر و دارای مجوز

معرفی یک نرم افزار برتر و دارای مجوز
واحد رسانه های همراه و هوشمند مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در راستای حمایت از نرم افزارهای موبایلی دارای مجوز، همه روزه در نهمین نماشگاه رسانه های دیجیتال به معرفی یکی از برترین های آنها می پردازد. هرروز معرفی یک نرم افزار برتر و دارای مجوز در نهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال واحد رسانه های همراه و هوشمند مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در راستای حمایت از نرم افزارهای موبایلی دارای مجوز، همه روزه در نهمین نماشگاه رسانه های دیجیتال به معرفی یکی از برترین های آنها می پردازد.

به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، واحد رسانه های همراه و هوشمند مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در راستای حمایت از نرم افزارهای موبایل دارای مجوز، اقدام به معرفی تعدادی از این نرم افزارهای برتر در نهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال کرده است، بر همین اساس با در اختیار قرار دادن فضای رایگان به این موسسات، هرروز به معرفی یکی از آنها می پردازد.

تا روز هفتم نمایشگاه، نرم افزارهای آیریس، اخبار داغ، ایران 361 درجه و موزیکا معرفی شدند و امروز نیز نرم افزار داستانک و نقاشک در حال معرفی است.

نهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در محل شهرآفتاب تهران در سالن 8a  و 8b  برگزار می شود.

 

نویسنده مطلب : حسین مهدیانلو

گروه رسانه های همراه و هوشمند
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۱
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.